چهارشنبه 01 خرداد 1398 13:06

همزمان با اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت عملیات اجرای ساختمان کلانتری شهر جدید مجلسی آغاز گردید


همزمان با سالروز ميلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه كرامت با حضور سردار آقاخاني فرمانده محترم نيروي انتظامي استان اصفهان عمليات اجرايي ساخت ساختمان كلانتري شهر جديد مجلسي آغاز گرديد لازم به ذكر است اين ساختمان با اعتباري بالغ بر 9/000/000/000 ريال در زميني به مساحت 9000 مترمربع و زيربنايي بالغ بر 534 مترمربع در بلوار توحيد شهر مجلسي در كنار پاسگاه انتظامي شهر در زمان 12 ماه احداث خواهد شد.
گفتني است در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين طاووسي نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهر مجلسي، خانم سعيدي نماينده مردم شريف شهرستان مباركه، دكتر ذاكري فرماندار و ساير مسئولين حضور داشتند.


حجت الاسلام والمسلمين طاووسي امام جمعه شهرجديدمجلسي:
امنيت يكي از نيازهاي اصلی انسان مي باشد
حجت الاسلام طاووسي امام جمعه شهرجديدمجلسي ضمن خيرمقدم به سردار آقاخاني فرمانده نيروي انتظامي و تقدير و تشكر از جان بركفان حوزه امنيت، خواستار ارتقاء تشكيلاتي نيروي انتظامي شهرجديد مجلسي قبل از پايان احداث ساختمان كلانتري شد.

سردار آقاخاني فرمانده ناجا استان اصفهان:
همزمان با توسعه سريع شهرجديد مجلسي ارتقاء امنيت نيز در دستور كار فرماندهي انتظامي استان قرار دارد.
در حاشيه مراسم آغاز عمليات اجرايي ساختمان كلانتري شهر جديدمجلسي كه خبر آني قبلاً به استحضار خوانندگان گرامي رسيده ، سردار آقاخاني فرمانده نيروي انتظامي استان اصفهان اظهار داشتند شهر جديد مجلسي يكي از نقاط مهم براي نيروي انتظامي استان مي باشد و با عنايت به سرعت بالاي توسعه و عمليات عمران ، فرماندهي انتظامي كشور نيز توجه ويژه اي به اين شهر دارند و با عنايت به مهاجر پذيربودن اين شهر و وجود اقوام گوناگون در شهر ،به نوبه خود سعي در ارتقاء وضعيت امنيتي اين شهر داريم و هم اكنون اين شهر داراي وضعيت مطلوبي از لحاظ امنيتي مي باشد.
 همچنين ايشان از آقاي دكتر ذاكري فرماندار شهرستان و رياست شوراي تامين مباركه در جهت پيگيري خاص در خصوص وضعيت امنيتي و همچنين از سركار خانم سعيدي نماينده مجلس به جهت پيگيري ، قدرداني نمودند.
دكتر ذاكري فرماندار شهرستان مباركه:
جمعيت شهر جديد مجلسي تا 5 سال آينده بالغ بر 20/000 نفر خواهد رسید.
دكتر ذاكري فرماندار شهرستان مباركه در حاشيه آئين آغاز عمليات اجرايي ساختمان كلانتري شهر جديد مجلسي ضمن خير مقدم به سردار آقاخاني فرمانده نيروي انتظامي استان اصفهان گزارشي از روند پروژه هاي در دست اقدام اين شهر را ارئه نموده و اظهار داشتند خدمات خوبي جهت ساكنان اين شهر فراهم شده و مسئولين نيز سعي در ارتقاء اين خدمات خواهند داشت و انشاء الله در هفته دولت شاهد بهره برداري از طرحهاي ويژه اي در اين شهر خواهيم بود.


مهندس مجيدي مديرعامل شركت عمران شهر جديدمجلسي:
احداث ساختمان كلانتري شهرمجلسي به همراه چندين پروژه جديد در هفته دولت خدمت ديگري از خدمات نظام جمهوري اسلامي به ساكنان اين شهر خواهد بود.
مهندس مجيدي مديرعامل شركت عمران شهرجديدمجلسي در حاشيه آئين آغاز عمليات اجرايي ساختمان كلانتري اظهار داشت احداث ساختمان كلانتري با اعتباري بالغ بر 9 ميليارد ريال به غير از قيمت زمين و همچنين افتتاح چندين پروژه با اعتباري بالغ بر يكصد ميليارد ريال در هفته دولت همچون استخرسرپوشيده ، مدرسه، واحدهاي مسكن مهر ، فضاي سبز، پكيج فاضلاب از جمله خدماتي است كه درسال جاري به شهروندان ارائه مي گردد وي همچنين اشاره نمود اعتبارات اين پروژه ها تماماً از محل منابع داخل شركت تامين شده است.
خانم مهندس سعيدي نماينده مردم شريف شهرستان مباركه در مجلس شورای اسلامی:
شهرستان مبارکه نیاز به تقویت پلیس فتا دارد
مهندس زهرا سعيدي نماينده مردم شريف شهرستان مباركه ضمن گرامي داشت ميلاد حضرت معصومه (س)
و آغاز دهه کرامت و خیر مقدم به سردار آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان از عملکرد نیروی انتظامی و تامین امنیت در شهرستان قدردانی نموده و اظهارداشتند سردار آقاخانی همواره درخواستهای اینجانب را در حوزه تامین امنیت اجابت نموده و نگاه ویژه ای به شهرستان مبارکه دارند همچنین ایشان اظهار داشت با عنایت به شبکه های اجتماعی بسیاری که در شهرستان وجود دارد و همچنین وجود بیش از 400 واحد صنعتی در شهرستان که موقعیت ویژه ای را برای این شهرستان به وجود آورده و همچنین وجود تعداد زیادی از خبرنگاران ، می طلبد که پلیس فتا شهرستان تقویت شده و تجهیزات آنی ارتقاء یابد.
سردار آقاخاني فرمانده نيروي انتظامي استان اصفهان:
همزمان با سرعت احداث واحدهاي مسكن مهر و توسعه سريع شهر جديدمجلسي نيروي انتظامي نيز توسعه خود را در شهر جديدمجلسي انجام مي دهد سردار آقا خاني فرمانده نيروي انتظامي استان اصفهان در حاشيه مراسم كلنگ زني ساختمان كلانتري ضمن تقدير و تشكر از مهندس مجيدي مديرعامل شركت عمران شهرجديدمجلسي در جهت  توسعه سريع در شهرمجلسي و احداث ساختمان كلانتري  تامين اعتبارآن از منابع داخل شركت عمران اظهار داشتند ما به تامین امنیت این شهر پایبند می باشیم.ايشان همچنين اظهار داشتند فرماندهي كل نيروي انتظامي، شهرهاي جديد را جزء موارد استثناء در كشور مي داند و به مسائل آن به صورت ويژه مي پردازد.
ايشان همچنين قول مساعدت در جهت تقويت پليس فتا شهرستان مباركه و تامين درخواستهاي نيروي انتظامي شهرستان و شهرمجلسي را به صورت ويژه دادند.












منبع : همزمان با اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت عملیات اجراء ساختمان کلانتری شهر جدید مجلسی آغاز گردید      1396/5/3 14:24