دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:50

پیام تسلیت به مناسبت در گذشت جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا ۞
سوره احزاب ؛ آیه ۲۳
از مومنان مرداني هستند که به پيماني که با خدا بسته بودند، وفا کردند . بعضي بر سر پيمان خويش جان باختند و بعضي چشم به راهند و هيچ پيمان خود دگرگون نکرده ‏اند.
در این ایام که به مناسبت سالروز وفات  بزرگ بانوى اسلام حضرت فاطمه معصومه ، سلام‌اللّه‌علیها ، جهان اسلام ، خصوصا شیعیان اهل‌بیت رسول اکرم صلى‌اللّه‌علیه‌وآله سوگوار بودند، داغى تازه بر دل مومنین نشست و خبر تأثرانگیز رحلت ناگهانی ، عالمی متقى و فقیهی  وارسته از زخارف دنیا، اسوه جهاد و تلاش و مقاومت و وفاداری و صبر در برابر نا ملایمات ، حضرت آیه الله هاشمی رفسنجانی ، ایران را در بهت و حیرت و تاسف و تالم  فرو برد. و سردار سازندگی را در شب رحلت امیر کبیر بزرگ مرد عصر قاجار، جاودانه تر کرد .
آری !!دست گلچین روزگار، این با ر نیز برای آزمایش صبوری ملت شریف این کشور غیور ، که دل در گرو رهبران دینی خود دارند ، گل بزرگی  از گلستان  مجتهدان مبارز را  ناگهان چید و این مردم قدر شناس را عزادار کرد و  یاری از یاران انقلاب و امام و نظام و رهبری را از ما گرفت  و این امیر سازندگی را در نوزده دیماه سال 1395 به خیل همرزمان نوزدهم دیماه 1356 خود پیوند زد .
ضایعه اسف بار ارتحال  ناگهانی مجاهد مجتهد ، حضرت آیه الله هاشمی رفسنجانی، یار و همسنگر دیرین حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) که عمر با برکت خود را در راه سرافرازی امت اسلامی ایران سربلند و اسلام عزیز ، مصروف کردند  به عموم ملت ایران و بیت معظم ایشان و رهبری عزیزمان تسلیت و تعزیت عرض می کنیم و از خداوند بزرگ،  برای این عزیز سفرکرده غفران و رحمت الهی و برای خانواده وآحاد دوستان ایشان صبر جمیل مسالت داریم .
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید مجلسی 
   1395/10/20 13:47