در نشست خبری مدیر عامل شرکت عمران مجلسی با اصحاب رسانه عنوان شد:
پروژه قطار شهری مجلسی بزودی کلنگ زنی می شود

نشست خبری مدیرعامل شرکت عمران مجلسی با اصحاب رسانه شهرستان مبارکه به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید
در این نشست شهرام مجیدی به نقش شرکت عمران در این شهر اشاره کرد و افزود: شرکت عمران وظیفه آماده سازی اراضی و تحویل آن را به عهده دارد .
وی گفت: شرکت عمران مجلسی علاوه بر وظایف خود در ساخت مدارس و مساجد چه به صورت مستقل و چه به صورت مشارکتی فعالیت داشته است.
مجیدی به پروژه های شاخص شهر مجلسی اشاره کرد و افزود : مسکن مهر ، واحد های تجاری ، زمین های ورزشی ، سالن های اجتماعات و توسعه برخی اماکن از پروژه های شاخص و مطرح شهر مجلسی است.
مدیر عامل شرکت عمران خاطر نشان کرد: شهر مجلسی از نظر امکانات و خدمات رسانی جز بهترین شهرهای جدید در کشور است که در تمامی محلات آن امکانات وجود دارد .
شهرام مجیدی با اشاره به قطار حومه ای مجلسی مبارکه بهارستان گفت : عملیات قطار حومه ای بعد از مشخص شدن پیمانکار طی ماه های آینده اجرایی می شود.
وی افزود: نقشه برداری کنارگذر غرب در شهر مجلسی و طالخونچه نیز در حال انجام است که در صورت اجرایی شدن این کنارگذر مسافت به مرکز استان حدود ۹ کیلومتر کاهش خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت عمران مجلسی با اشاره به توسعه و تکمیل امکانات در شهر مجلسی گفت : کلنگ زنی قطار شهری ، کلنگ زنی محله بوستان ، کلنگ زنی واحد های تجاری ، کلنگ زنی پنجمین مدرسه مسکن مهر ، کلنگ زنی سرای محله ، توسعه مدرسه ارغوان و باغ بانوان به زودی جهت رشد و توسعه شهر اجرایی می گردد.
وی به ۵۸۸۱واحد مسکن مهر در شهر مجلسی اشاره کرد و افزود : در شهر جدید مجلسی ۵۸۸۱ واحد مسکن مهر وجود دارد که ۴۴۴۱ واحد آن تحویل متقاضیان گردیده است

لینک کوتاه نوشته
https://majlesi.ntdc.ir/?p=20326
کد خبر
20326